Doğtaş Mobilya 2013 Katalog


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Doğtaş Mobilya 2013 kampanyaları ile perdeleri aralamaya başladı. En yeni modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkan Doğtaş Mobilya ürünleri, yenilikçi adımlarla piyasada kendini belli etmektedir. Kampanyalı ürünleri arasında, oturma gruplarından Caroline modeli ve Esse modelleri dikkat çekmektedir.

Birçok değişik oturma grupları ile tüketici adeta kararsız bir şekilde en doğru seçimi yapmaya çalışır. Rahatlığın ve konforun getirdiği bu lüx ürünler evinize 2013 kampanyalı fiyatlarıyla girmeye hazır. Sizler yeni modellerle tanışmaya hazır iseniz en yakın Doğtaş Mağazalarına gelerek bu ürünleri yakından inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

1 Doğtaş Mobilya 2013 Katalog2 Doğtaş Mobilya 2013 Katalog

Doğtaş Mobilya alanında kendine çok güzel bir yer edinmiş durumdadır. 2013 Kampanyalı fiyatlar ile Doğtaş Mağazaları yemek odalarında da her eve bir güzellik düşünmüş durumdadır. Hiçbir şekilde üretimdeki kalitesinden ödün vermeyen Doğtaş Mağazacılık, fabrikadan halka hizmetini benimsemiş durumdadır. Yüzde 20 indirim seçenekleriyle kaçırılmayacak ürünler şimdi Doğtaşta.

 

Bu Sayfayı Paylaşın:

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!