Doğtaş Mobilya Genç Odası ve Fiyatları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Doğtaş Mobilya Genç Odası

               Gençlerin yeni gözdesi haline gelen genç odası takımları, şık mobilyaları ve farklı tasarımları ile gençlerin odalarına farklı hava katmaktadır. Kendilerine ait olan alanları zevklerine göre dekore etmek isteyen gençler Doğtaş mobilyanın genç odası takımları ile hayallerindeki oda dekorasyonlarına sahip olabilmekteler. Gençlere farklı alternatifler sunan Doğtaş arte, blue bird, Exclusive, korsan, miss, moto kids, new times, pasifica, rock, secret garden, smart, spirit modelleri ile gençlere geniş bir seçme imkanı sunmaktadır. Özellikle pasifica ve new times modeli gençlerin en çok ilgi gösterdiği modellerden biridir.

               Odalarında daha çok sade bir dekorasyon modeli oluşturmak isteyen gençler arte modeli ile istedikleri tarzı oluşturabilmektedir. Doğtaş’ın yalın ve yaratıcı olarak adlandırdığı bu model gençlerin yoğun ilgisini görmektedir. Arte modelinin bünyesinde bulan yatak ve başlığı ortama şıklı eklerken komodin, çalışma masası, sandalye, dolap ve televizyon ünitesinden oluşan tasarımı ile muhteşem bir genç odası takımı haline gelmektedir. Beyazın saflığını en iyi şekilde yansıtan bu model uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir.

               Genç kızların gözdelerinde biri haline gelen miss genç odası takımı pembe görüntüsü ile genç kızların gönlünde taht kurmaktadır. Pembe ve beyaz renklerini bir arada bulunduran miss genç odası takımı İstikbalin sunduğu 7 yıl garanti ile sektöründeki öncülüğünü bir kez daha kullanıcılarına göstermektedir. Kullanıcılarına alternatif sunan bu modelin 2 ve 4 kapaklı olmak üzere 2 modeli bulunmaktadır. Genç kızlar bu modelde en çok aynaları beğenmektedir. Dolap kapaklarını aynalardan oluşması miss genç odası takımının genç kızları en çok cezp eden özelliğidir.

               Doğtaş mobilyanın gençlere sunduğu özgün modellerinden biriside rock genç odası takımıdır. Şık ahşap modelinden oluşan rock genç odası takımı yandan açılır karyolası ile gençlerin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Bu modeldeki dikkat çekici özelliklerden biriside rahat hareket edebilen kitaplık modülüdür. Siyahı asilliğini odalarına yansıtarak bambaşka bir dekorasyon modeli oluşturmak isteyen gençler bu modeller ile istedikleri dekoratif düzene daha rahat sahip olabilmektedir. Bu modellerin dışında daha ilginç bir tasarıma sahip olmak isteyenler için İstikbal mobilya birbirinden şık modelleri gençlere sunmaktadır.

Bu Sayfayı Paylaşın:

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!