Doğtaş Mobilya Kanepe Modelleri ve Fiyatları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Doğtaş Mobilya Kanepe  modelleri arasında en güzellerini seçip evinizi baştan yaratma şansını bulursunuz. Doğtaş kanepe modelleri ve fiyatları için   konumuza göz atmanız yeterli olacakır.  Bu arada yorumlarınıza her zaman ihtiyacımız var sizler dileklerinizi söyleyin bizlerde konumuzda yer verelim.

               Evlerinde salonlarını yenilemek isteyenlerin ilk adresi haline gelen Doğtaş mobilya, yeni kanepe modelleri ile salonları şenlendirmeye devam ediyor. Farklı tasarım modelleri ile salonları farklı kılan Doğtaş kanepe modelleri, kendine özgü tasarım çizgileri ile salon dekorasyonlarında farklı havaların esmesini sağlamaktadır. Yeni çıkan oturma grubu modellerindeki kanepeler ile şıklığı ve konforu bir arada bulan insanlar, ev dekorasyonlarında aradıkları ürünlere artık daha kolay sahip olabilmektedir.

               Exclusive design serisindeki modelleri ile herkesin büyük beğenisini kazan Doğtaş mobilya, şık kanepe modelleri ile hayallerindeki salon ve oturma odası dekorasyonlarına sahip olabilmektedir. Sadece ev değil aynı zaman da iş yerlerinde de dekoratif bir ortam oluşturmak isteyenler, Doğtaş mobilyanın kanepe modelleri ile aradığı kanepe modellerine rahatlıkla ulaşabilmektedir. Birbirinden canlı renk tonlarında oluşan kanepe modelleri ile herkesi kendine hayran bırakan Doğtaş mobilya, koyu ve açık renk tonlarındaki kanepeleriyle modern dekorasyonun yeni gözdelerinden biri olmaya başlamıştır.

               Ev ve iş yeri dekorasyonunda rahatlıkla tercih edebileceğin şık ve konforlu modellerden biri olan celebrity kanepe modeli, Doğtaşın yeni çıkarmış olduğu son trend kanepe modellerinden biridir. Kumaş yapısı ve tasarım modeli ile oldukça şık bir duruş sergileyen Celebrity kanepe modelleri, son zamanlarda en çok tercih edilen kanepe modelleri arasında yer almaktadır. Yeni çıkan celebrity modelinin yanı sıra bianco, carina, fiore modeli oldukça dikkat çeken ve tasarım harikası olan bir diğer Doğtaş mobilya kanepe modelleridir.

               Evlerinde daha çok koyu renklerden oluşan kanepe modelleri ile dekorasyon oluşturmak isteyenler için Doğtaş mobilyanın birbirinden şık modelleri bulunmaktadır. Esse, exclusive, passione ve caroline modeli insanların en çok beğendiği kanepe modelleri arasında yer almaktadır. Şıklık ve konforu bir arada sunan bu modeller salonlardaki duruşu ile herkesin beğenisini kazanmış ve salon dekorasyonunda öncü modeller haline gelmiştir.

               Açık renk tonları ile evlerini renklendirmeyi hedefleyenler için Doğtaş mobilya farklı tasarımlara sahip ürünleri kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Dolce belleza kanepe modeli son zamanlarda en çok ilgi gören kanepe modellerinden birisidir. Pembe ve beyaz renklerinin uyum içinde olduğu bu model ile artık salonlar daha renkli hale gelmektedir.

Bu Sayfayı Paylaşın:

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!