Sponsor Reklamlar

Doğtaş Mobilya Baza Modelleri ve Fiyatları

 

               Yatak odalarının en önemli parçası olan bazalar, Doğtaş mobilya sayesinde artık daha konforlu ve şık modeller ile insanların karşısına çıkmaktadır. Farklı modelleri ile kullanıcılarına geniş bir seçme imkanı sunan Doğtaş mobilya, tasarım harikası ürünleri ile yatak odalarında farklı bir hava estirmeyi planlamaktadır. Baza modellerinde modern dekorasyonu temsil etmeyi planlayan Doğtaş mobilya yatak odalarında estirdiği hava ile herkesin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Farklı renk tonlarından oluşan modelleri sayesinde insanlar yatak odalarında istediği dekorasyon modellerini artık daha oluşturabilmektedir.

               Doğtaş mobilyanın yeni çıkarmış olduğu Artemis baza modeli siyahın asaletini yatak odalarında sergilemek isteyenler için en uygun ürünlerden biridir. Şık tasarımı ile herkesi büyüleyen Artemis baza modeli deri başlığıyla yatak odası dekorasyonunda kendine farklı bir yer edinmektedir. Üstelik bu modelde hijyen sağlayan kumaşların kullanılmış olması insanların bu modele yönelimini arttırmaktadır. Şıklığın yanı sıra sağlığa ve konfora önem veren insanlar Doğtaş mobilyanın yeni ürünü olan Artemis baza modeli ile istedikleri özelliklere sahip olan baza modeli ile artık daha keyifli uykular uyuyabilmektedir. Konforu ile göz dolduran bu model ile insanlar yataklarında uzun süreli keyifli vakitlerde geçirebilmektedir. Metal malzemeden yapılmış olması sayesinde oldukça dayanıklı olan bu model emniyet kilidine de sahip olmasıyla bir baza modelinde olması gereken tüm özellikleri taşımaktadır.

               Artemis modelinde olduğu gibi daha birçok ürününde aynı kaliteyi müşterilerine sunan Doğtaş mobilya sektöründe ne denli öncü olduğunu herkese kanıtlamıştır. Üstelik müşterilerine sunduğu diğer imkanlar ile müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır. Yatak odası dekorasyonunda yeniliğe gidenlerin ilk adresi haline gelen Doğtaş mobilya bünyesinde diğer modelleri ile kullanıcılarına en kaliteli ürünü sunmayı hedeflemektedir. Özellikle sade bir dekorasyon modeli uygulamak isteyenler için birbirinden şık ve kullanışlı ürünlere sahip olan Doğtaş mobilya baza modelleri hermes, Flora ve zeus modelleri ile müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

               Yatak odası dekorasyonunda şıklığı ön planda tutmak isteyenlerin yeni gözdesi haline gelen pera baza modeli Doğtaş mobilyanın en şık ürünlerinden biridir. Farklı renk yapısı ve tasarımı ile yatak odalarını şenlendiren bu model Doğtaş’ın ultra modern, ultra konforlu başlığı adı altında üretmiş olduğu en gözde ürünlerden biridir.

Doğtaş Artemis Baza Modelleri ve Fiyatları Doğtaş Mobilya Baza Modelleri ve Fiyatları

Doğtaş flora Baza Modelleri ve Fiyatları Doğtaş Mobilya Baza Modelleri ve FiyatlarıDoğtaş Baza Modelleri ve Fiyatları Doğtaş Mobilya Baza Modelleri ve FiyatlarıDoğtaş Artemis Baza Modelleri ve Fiyatları Doğtaş Mobilya Baza Modelleri ve Fiyatları

 

İlgili aramalar;

Doğtaş Baza Fiyatları, Doğtaş Bazaları,  Doğtaş 2012 Baza,  İstanbul Doğtaş Baza Modelleri,  Ankara Doğtaş Baza Fiyatları ve Modelleri,  Baza Modelleri 2012,  Çocuklar İçin Baza,  Tekli Doğtaş Baza,  Çift Kişilik Baza Çeşitleri,  Baza Renkleri,  Açılır Baza Modelleri,  Doğtaş Baza Başlıkları,  Baza,  Baza Yatakları Doğtaş,  Doğtaş Baza Konya Bayisi

İstanbul Doğtaş Baza , Ankara Doğtaş Baza , Antalya Doğtaş Baza , İzmir Doğtaş Baza, Kayseri Doğtaş Baza  , Gaziantep Doğtaş Baza , Muğla Doğtaş Baza , Bursa Doğtaş Baza , Konya Doğtaş Baza ,  samsun Doğtaş Baza,

 

                

0 Yorum : 02.6.12

Baza Fiyatları

Son zamanlarda popülerliğini bir nebze yitiren bazalar hala uygun fiyatlarıyla dikkat çeken mobilya türlerinden. Özellikle öğrenci evlerinde sıklıkla görebildiğimiz bazalar pratik kullanımları ve fazla yer sıkıntısı yaratmama gibi artılara sahip.

Bakımda önce sizlerle paylaştığımız baza fiyatları kısa süre içinde çok büyük bir oranda değişmedi. Bazı mobilya firmalarının dolar nedeniyle artan fiyatları olmadı değil ama yine de bazalar diğer türlere nazaran daha uygun fiyatlarla dikkat çekiyor. Tabi ki bu uygun kelimesi biraz daha bazayı kullanım amacınıza bağlı. Yatak yerine tercih edildiğinde fiyatın oldukça uygun olduğunu söyleyebiliyoruz J.

Az önce de belirttiğimiz gibi daha önceleri sizlerle baza fiyatları konusunda yeterli diyebileceğimiz bir makale paylaşmıştık. O nedenle tekrar fiyat listesi yayınlayıp baza satan yerlerden bahsetmek biraz gereksiz geldi. Onun yerine daha farklı noktalara değinmek daha yerinde olacakmış gibi geliyor.

Eğer öğrenciyseniz ve maddi olarak yaşadığınız sıkıntının yanında bir de yer sıkıntısının varsa bazaların bu sıkıntıyı rahatlıkla çözebildiğini söyleyebilirim. Gerektiğinde yatmak için oldukça yeterli bir yer olduğunda öğrencilerin sıklıkla tercih ettikleri bir tür.
Son zamanlarda doların yükselmesiyle birlikte baza fiyatlarında da ciddi bir artış söz konusu oldu fakat bu sektördeki firmaların sayısının yüksek olması ve buna bağlı olarak yüksek olan rekabet yine kampanyalarla ve uygun ödeme koşullarıyla baza almayı düşünenlerin işini biraz da olsa rahatlattı. Eğer sizler de baza almayı düşünüyor ve bunun için uygun zamanı bekliyorsanız, doların düşüşünü takip etmektense mobilya firmaların kampanyalarını takip etmek ya da ikinci ele yönelmek daha mantıklı gibi duruyor.

Bahsettiğim konulara tekrar dönüş yapmak istemediğim için ucuz baza nerden alınır, kampanyada olan baza çeşitleri gibi konuları yinelemek istemiyorum.

İlerleyen günlerde de bu konuya değinmeye devam edeceğiz. Farklı firmalara ait farklı baza modellerine ait çeşitli resimlere değinirken ayrıca fiyat listelerine değinip kampanyada olan baza markalarına yer vermeye çalışacağız.

0 Yorum : 10.2.10

Kilim Mobilya Sude lüx sandıklı Baza Fiyatı

 Kilim Mobilya Sude lüx sandıklı Baza Fiyatı
Kilim Mobilya Bzaları Peşin fiyatına 6 taksit ayrıca Axses kartı olanlara peşin fiyatına 12 taksitle satıyor.
Fiyatlar oldukça uygun.

Ödeme planı ise şöyle:

Sude Lüks Sandıklı Baza
Açıklama Peşin Fiyatına AXESS’e Özel Vade Farksız +6 Taksit
Peşin 6 taksit Toplam 12 taksit Toplam
90 X 190 259,00 TL 43,17 TL 259,00 TL 21,58 TL 259,00 TL
90 X 200 269,00 TL 44,83 TL 269,00 TL 22,42 TL 269,00 TL
100 X 200 279,00 TL 46,50 TL 279,00 TL 23,25 TL 279,00 TL
140 X 190 (Çift Parça) 449,00 TL 74,83 TL 449,00 TL 37,42 TL 449,00 TL
150 X 200(Çift Parça) 479,00 TL 79,83 TL 479,00 TL 39,92 TL 479,00 TL
160 X 200(Çift Parça) 499,00 TL 83,17 TL 499,00 TL 41,58 TL 499,00 TL

Not: Bu fiyatlar Aralık 2009 Tarihinde Kilim resmi sitesinden alınmıştır.
Kilim yeni fiyat ayarlaması yapabilir.
 Kilim Mobilya Sude lüx sandıklı Baza Fiyatı

0 Yorum : 09.30.10

güncel yatak fiyatları yataş & ucuz yatak modelleri

Yatak ve baza alanında lider markalardan olan Yataş ucuz yatak fiyatları ile de bu aralar dikkat çekiyor. Tek kişilik olsun, çift kişilik olsun, ortopedik yatak modelleri ve birbirinden kullanışlı bazaları ile dikkat çeken firmanın köşe takımları da görülmeye değer.

Bir çok mobilya alanında hizmet veren Yataş’ın sanılanın aksine o kadar da yüksek fiyatlara sahip olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Taksitli ödeme koşulları ve kampanyalar da cabası.

0 Yorum : 09.1.10

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >