Sponsor Reklamlar

Filli Boya ‘dan renk ölçer

Filli+Boya%27dan+renk+%C3%B6l%C3%A7er Filli Boya dan renk ölçerBoya sektöründe ilklere imza atan Filli Boya, ColorExpress renklendirme sistemine eklediği “FİLLİ BOYA RENK ÖLÇER” yeni bir dönem başlatıyor.

Boyada Avrupa’nın en bilinen markası Caparol tarafından geliştirilen ve Filli boya tarafından Türkiye’ye sunulan ColorExpress Kişiye Özel Renk Üretimi, farklı renklerin kesin tanımlarının yapılabilmesini sağlayan bir sistem.

İnsan gözünün algılayabileceği tüm renklerin eksiksiz ve kesin tanımını yapabilmek için, her rengin bulunduğu noktanın aydınlık, renk doygunluğu ve renk tonu alanları içindeki sayısal değerlerinin bilinmesi gerekiyor.

Bu özel sistemle istenilen renk tonunu tanımlamak ve tüm renkleri elde etmek mümkün. ColorExpress Kişiye Özel Renk Üretimi ile; ister bir litre ister yüz litre olsun, istenilen renk, ton ve miktarda boya, Filli Boya’nın Renklendirme Merkezleri’nde kişiye özel olarak hazırlanıyor. Filli Boya Renklendirme Makineleri, daha geniş kitlelere ulaşmak için bayilere yayılıyor.

FİLLİ BOYA RENK ÖLÇER

ColorExpress renk makinesi olan bayilerde yeni bir hizmet ön plana çıkıyor. Filli Boya Renk Ölçer ile dilediğiniz yüzey okutularak 2 sn. gibi kısa bir sürede karteladaki en yakın renk bulunuyor. Hepimiz evlerimizde perdelerimizle, koltuklarımızla uyumlu duvar renklerimizin olmasını istemişizdir. Filli Boya Renk Ölçer pratik-kablosuz kullanımı ile bu hayalimizi gerçeğe dönüştürüyor.

Tüm ColorExpress renklendirme makinesi hizmeti veren Filli Boya bayilerinde bu hizmet ücretsiz olarak veriliyor. Dilediğiniz kumaş, kağıt, mobilya vb. malzemeye uyan en yakın renk Filli Boya Renk Ölçer ile tespit ediliyor.

Filli Boya Renk Ölçer LED sensörü teknolojisi ile içeriğindeki kartela renklerini tanımlaması son derece kolay. Bunun için Filli Boya Renk Ölçerin renk ölçümü yapılan yüzey üzerine çakıştırılması ve okuma yapılması yeterli. Dijital ekranda ölçüm yapılan yüzeyin en yakın rengi görünüyor.

Filli Boya Renk Ölçer içeriğindeki 6.000 renk arasından Filli Boya 3D sisteminden renk ölçümü yapabildiği gibi, uluslar arası RAL, NCS gibi kartela renklerinden de okuma yapıyor.

0 Yorum : 02.26.10

Kendi kendini yıkayan dış cephe boyası Exelans

 Kendi kendini yıkayan dış cephe boyası Exelans Gülen Boya, kendi kendini yıkayabilen dış cephe boyası Exelans’ın 9 üstün özelliğine bir yenisini daha katarak Exelans Anti-aging’i üretti.

Özel formülü sayesinde düşük kir tutma özelliğine sahip olan boya, yüzeyin uzun yıllar kirlenmesini önlüyor ve renklerin canlı kalmasını sağlıyor.

Üründe; Türkiye’de bir ilk olan Hidron özelliği kullanıldı. Bu özellik sayesinde su damlacıklarının yüzeyi yıkayıp temizleyerek terk etmesi sağlanıyor. Dört mevsim uygulanabilen Exelans Anti-aging; küf, yosun ve mantara karşı da koruyuculuk görevi yapıyor.

1 Yorum : 01.30.10