Sponsor Reklamlar

Karaca’dan ince ve şeffaf yemek takımları

karaca yemektakimi 1 Karacadan ince ve şeffaf yemek takımlarıKaraca koleksiyonunda yer alan Bone China porselen yemek takımları şık sofraların vazgeçilmez detayları arasında yer alıyor.

Bone China ilk kez 18. yüzyıl sonlarında İngiltere’de üretildi. Avrupa’nın asil aileleri dahil olmak üzere tüm dünyada insanları şeffaflığı ile cezp etmiş ve kaliteli porselen olarak kendine kalıcı bir yer edindi.

Karaca Bone China hem İngilizceye hem de Fransız’caya ‘’ Şeffaf ve İnce Porselen ‘’ anlamında geçti. Koleksiyonda yer alan Bone China porselen yemek takımlarının üretiminde 6 önemli husus bulunuyor. Hammaddesi iyi kalite kemik tozu, potasyumlu fedispat, kuvars, kaoli ve kilden oluşuyor.

Bone China fırından çıktığı anda kazandığı soylu beyazlığı ve şeffaflığını karışımın içindeki kemik tozundan alıyor. Hammadde karışımının sonrasında sırasıyla şekil verme, ilk fırın, sırlama, ikinci fırınlama ve dekorlama ile son bulan işlem sonunda koleksiyona eklenen Karaca Bone China yemek takımları şık sofralardaki yerlerini buluyor.

karaca yemektakimi 2 Karacadan ince ve şeffaf yemek takımlarıKaraca Bone China’ın en önemli özellikleri arasında vazgeçilmez beyazlığı yer alıyor. Şeffaflığını da ışığa tutulduğunda görülebiliyor. Zarif motifleri ile yüzey parlaklığını perçinleyen Bone China yemek takımları renklerin netliği ile de bir bütünlük oluşturuyor. Sağlık açısından zararlı katmium içermeyen Karaca Bone China yemek takımlarına göz atmanızı öneriyoruz.

Karaca Bone China Yemek Takımlarını Karaca’nın Türkiye genelindeki iki bine yakın yetkili zücaciye mağazalarında ve alışveriş merkezlerindeki tüm KRC Shop’larda bulabilirsiniz.

Ayrıca ayrıntılı bilgi için www.krc.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

0 Yorum : 01.21.10