Sponsor Reklamlar

Karaca Lale desenli Porselen Kahvaltı Takımı

Karaca+Lale+desenli+Kahvalt%C4%B1+Tak%C4%B1m%C4%B1 Karaca Lale desenli Porselen Kahvaltı TakımıKaraca’nın iki yıllık bir Ar-Ge çalışması sonucunda yarattığı yeni seti, lale desenleri ile kahvaltı sofralarına baharın ışıltısını taşıyor. İnceliği ve şeffaflığı ile dikkat çeken Lale desenli Kahvaltı Takımı, Türkiye’nin her noktasında temin edilebilir.

Geleneksel Türk motiflerini günün modern çizgileri ile bütünleştiren Karaca ürünleri, mutfak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ergonomik yapıda üretiliyor. Türk tasarımcılar tarafından dizayn edilen ürünler sağlamlığı ve kaliteyi temsil ediyor.

36 parçadan oluşan 6 kişilik Karaca Lale desenli Kahvaltı Takımı’nın ham maddesinde %60 oranında kemik tozu bulunuyor. Bu sayede ürün inceliği ve şeffaflığı ile ön plana çıkıyor.

Karaca Kahvaltı Takımları”nı Karaca’nın Türkiye genelindeki iki bine yakın yetkili zücaciye mağazalarında ve alışveriş merkezlerindeki tüm KRC Shop’larda bulabilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgi için www.krc.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

0 Yorum : 03.11.10

Karaca ‘dan kare yemek takımları

Karaca+KOLLEKS%C4%B0YONU Karaca dan kare yemek takımlarıÜrün gamı, porselen, çatal/bıçak ve tencere başta olmak üzere, binlerce üründen oluşan Karaca, ” Kare Yemek Takımları “nı beğeniye sunuyor.

Koleksiyonda yer alan 84 parçalık porselen yemek takımları şık ve modern çizileri ile lezzetli yemeklerin tamamlayıcıları oluyor. Yüzde 100 porselen ve limonge hammaddesinden üretilen Karaca yemek takımlarına Türkiye genelindeki KRC Shop’lardan ulaşılabiliyor.

Karaca koleksiyonunda yer alan Kare Yemek Takımları şık sofraların vazgeçilmez detayları arasında yer alıyor. 84 parçadan oluşan Karaca yemek takımları çeyiz hazırlıkları yapan genç kızlar için de uygun bir alternatif.

Çeyizinde ve mutfağında olmazsa olmaz gerçek porselen takımı almak isteyen herkesi KRC Shop’lara davet ediyoruz. 495 YTL ile satışa sunulan Karaca Kare Yemek Takımları modern çizgileri ve dayanıklılığı ile de mutfağınızdaki yerini korumayı planlıyor.

Karaca Kare Yemek Takımlarını Karaca’nın Türkiye genelindeki iki bine yakın yetkili zücaciye mağazalarında ve alışveriş merkezlerindeki tüm KRC Shop’larda bulabilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgi için www.krc.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

0 Yorum : 03.4.10

Karaca’dan ince ve şeffaf yemek takımları

karaca yemektakimi 1 Karacadan ince ve şeffaf yemek takımlarıKaraca koleksiyonunda yer alan Bone China porselen yemek takımları şık sofraların vazgeçilmez detayları arasında yer alıyor.

Bone China ilk kez 18. yüzyıl sonlarında İngiltere’de üretildi. Avrupa’nın asil aileleri dahil olmak üzere tüm dünyada insanları şeffaflığı ile cezp etmiş ve kaliteli porselen olarak kendine kalıcı bir yer edindi.

Karaca Bone China hem İngilizceye hem de Fransız’caya ‘’ Şeffaf ve İnce Porselen ‘’ anlamında geçti. Koleksiyonda yer alan Bone China porselen yemek takımlarının üretiminde 6 önemli husus bulunuyor. Hammaddesi iyi kalite kemik tozu, potasyumlu fedispat, kuvars, kaoli ve kilden oluşuyor.

Bone China fırından çıktığı anda kazandığı soylu beyazlığı ve şeffaflığını karışımın içindeki kemik tozundan alıyor. Hammadde karışımının sonrasında sırasıyla şekil verme, ilk fırın, sırlama, ikinci fırınlama ve dekorlama ile son bulan işlem sonunda koleksiyona eklenen Karaca Bone China yemek takımları şık sofralardaki yerlerini buluyor.

karaca yemektakimi 2 Karacadan ince ve şeffaf yemek takımlarıKaraca Bone China’ın en önemli özellikleri arasında vazgeçilmez beyazlığı yer alıyor. Şeffaflığını da ışığa tutulduğunda görülebiliyor. Zarif motifleri ile yüzey parlaklığını perçinleyen Bone China yemek takımları renklerin netliği ile de bir bütünlük oluşturuyor. Sağlık açısından zararlı katmium içermeyen Karaca Bone China yemek takımlarına göz atmanızı öneriyoruz.

Karaca Bone China Yemek Takımlarını Karaca’nın Türkiye genelindeki iki bine yakın yetkili zücaciye mağazalarında ve alışveriş merkezlerindeki tüm KRC Shop’larda bulabilirsiniz.

Ayrıca ayrıntılı bilgi için www.krc.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

0 Yorum : 01.21.10