Sponsor Reklamlar

Bu saatler fark ediliyor

aks0077 Bu saatler fark ediliyorTek işlevi zamanı göstermek olan saatler, günümüzde görsel zenginliklerle donatılarak dekorasyonun önemli detayları arasına girmeyi başardı.

Saate bakmadan bir gün bile geçiremeyiz. Yapmamız gereken işleri, randevularımızı kısacası tüm plan ve programlarımızı saate bakarak ayarlarız. Köstekli saatlerin yerini kol saatleri, kol saatlerinin yerini ise cep telefonları alsa da. herkesin tercihine göre bir saati vardır.

Evlerimizde ise başımızı kaldırıp baktığımız, en görünen yerde asılı olan veya bir masanın üzerinde duran saatlerimiz hem zamana ayak uydurmamızı sağlar, hem de her zevke hitap eden modeller ile dekorasyonumuzun işlevsel ve görsel detaylarını tamamlar. Ve günümüzde üretilen saatler, hem ihtiyaca göre düzenleniyor hem de şekilden sekile giriyor. Geçmiş “zaman”ın sembolü olan guguklu saatler bile şimdiki zamana ayak uyduracak şekilde üretiliyor. Hem işlevsel hem de görsel zenginliğe sahip saatlerden sizin için seçilenler:

Mudo Consept
Mudo Consept mağazalarında satılan bu saatin, ne duvara asılmaya ne de bir masa üzerinekoyulmaya ihtiyacı var. Kendi ayaklarının üzerinde durabilen Mudo’nun ayaklı saati 215 YTL”den satışa sunuluyor.

Hem zamanı hem sıcaklığı hem de basıncı aynı anda ölçen barometreli ve termometreli weavysaat 84.50 YTL.

Masa saati olarak kullanılmaya uygun, çeşitli renk seçenekleri de bulunan pirinç sarkıt saat ise89.50 YTL’den satışa sunuluyor.
Tel: 0212 …

Çelik Saat
Fatih’te bulunan Çelik Saat firması ise saat satışının yanında saat tamiri ve bakımını da yapıyor. Çelik Saafin sahibi Tuncer Çelik tamir ve bakımını üstlendikleri saatler hakkında ise: ‘Tamir ve bakımı yapılan her türlü saat, firmamız tarafından 1 yıl garantilidir” diyor.
Tel: 0212 …

IKEA
IKEA mağazalarında yer alan istenilen yere kolayca tutturulabilen Klamman saat 14.95 YTL, Slabang çalar saat ise 24.95 YTL’den satılıyor.
Tel: 444 4 532

Regal Saat
Geniş bir ürün çeşidine sahip olan Regal Saafte özellikle mutfaklara renk katacak şekilde tasarlanmış meyveli saat ve sayıları ön plana çıkan Apex saat ise 30 YTL’ye satılıyor. Ahşap guguklu saat 200 YTL.
Tel: 0212 …

Everything
Çeşitli dekorasyon ürünleri, elektronik ve hediyelik eşya satılan, İstanbul’da Suadiye’de ve ?zmir”de Selvvay Alışveriş Merkezinde bulunan Everything mağazalarında ise oldukça şık bir görünüme sahip olan metalik masa saati 249 YTL”ye satılıyor.

Sade ve klasik bir tasarıma sahip kahverengi ahşap duvar saatinin satış fiyatı ise 89 YTL.

0 Yorum : 03.5.10

Guess Saat Modelleri guess kol saati Çeşitleri guess 2010

guess5 yenimoda.blogspot.com Guess Saat Modelleri guess kol saati Çeşitleri guess 2010
Guess marka bayan Kol saati modelleri
guess4 yenimoda.blogspot.com Guess Saat Modelleri guess kol saati Çeşitleri guess 2010
Guess marka erkek kol saati Modelleri
guess3 yenimoda.blogspot.com Guess Saat Modelleri guess kol saati Çeşitleri guess 2010
Antika Guess kol saati modeli
guess2 yenimoda.blogspot.com Guess Saat Modelleri guess kol saati Çeşitleri guess 2010
Bayan Guess kol saati modeli
guess1 yenimoda.blogspot.com Guess Saat Modelleri guess kol saati Çeşitleri guess 2010
Yeni Çıkan guess kol saati modelleri ile en çok satış yapan calvin klein guess modelleri arasında bazı ince detaylar vardır. Mesela Altın kaplama spor guess collection saat modeli en pahalı olanları dır. En ucuz guess saat modelleri ise çocuk guess kol saatleri dir, sitemizde değişik saat türleri verdik ama calvin klein saat modellerini en çok ziyaret edilen sayfamız olduğundan tekrar yeni çıkan yeni ürünlerinide vermek istedim bu bakımdan guess bayan saatleri ile guess collection saat çeşitlerini sizlere sundum, fiyat olarak en pahalı saat markası olan swatch kol saatleri yeni modelleri ile calvin klein kol saati modeli ne göre daha ucuz olduğundan onlarıda sizlere resimleri ni vermek daha uygun olacaktır diye düşündüm. casio kol saatleri klasik ve antika saat modelleri ile seiko kol saati çeşitleri ile yarış yapmaktadır. Ama sosyete tabiki pierre cardin kol saatleri ni tercih etmektedir. Tissot kol saati ve spor tommy hilfiger kol saati çeşitleri ise esprit kol saati türlerinden bir resim kataloğu sunuyorum sizlere, sevgiyle kalın hoşcakalın.

0 Yorum : 01.8.10

Dockers Saat Modelleri Dockers Saat Cesitleri

Dockers yenimoda.blogspot.com6 Dockers Saat Modelleri Dockers Saat Cesitleri
Altın kaplama Osmanlı Tuğralı Erkek Dockers Saat Modeli
Dockers yenimoda.blogspot.com5 Dockers Saat Modelleri Dockers Saat Cesitleri
Osmanlı Tuğralı Dockers Saat Modeli
Dockers yenimoda.blogspot.com2 Dockers Saat Modelleri Dockers Saat Cesitleri
Bayan Dockers Saat Modeli
Dockers yenimoda.blogspot.com4 Dockers Saat Modelleri Dockers Saat Cesitleri
Hediyelik Kadınlar için Dockers Saat Modeli
Dockers yenimoda.blogspot.com3 Dockers Saat Modelleri Dockers Saat Cesitleri
Büyük Rakamlı Genç kızlar için Dockers Saat Modeli
Dockers yenimoda.blogspot.com1 Dockers Saat Modelleri Dockers Saat Cesitleri
Pırlanta ve incili Bayan Dockers Saat Modeli
Dockers Saat Modelleri 2010 yılının yeni çıkan türleri olarak en kaliteli kol saati olan Dockers Kol Saatleri olduğunu inanıyorum. Dockers İyon Kaplama ve Dockers Çelik Kasalı türleri ile piyasada epeyce tutulan modelleri vardır bunlar genelde Erkek Dockers kol saat modelleri ve Bayan Dockers kol saat modelleri gençler için tercih edilen türlerindendir. www yenimoda.blogspot.com sitemizde Saat denince Spor saat modelleri, Klasik kol saati modelleri antika kol saat modelleri arayan insanlar istanbul ve ankarada Dockers saat satan firmalara uğramalarını tavsiye ederim. Dockers Deri kordonlu spor saat türleride vitrinlerde en ön sıralarda bulabilirsiniz. Dockers saat fiyatları ne kadardır? Dockers saati satan mağaza nerededir derseniz fiyatları genelde 300-2500 Tlh arasında geğişiklik göstermektedir. Dockers Çelik Kordonlu türleri bu senenin yeni çıkan ürünlerinden olduğundan en çok tutulan saat markaları arasında yerini aldı. Dockers Saat Resimleri olarak sizlere aşağıdaki resim lerden oluşan bir kolleksiyon sunuyorum.

0 Yorum : 12.27.09

Erkek Kol Saati Fiyatlari

saat8 Erkek Kol Saati Fiyatlari
Casio Saat Modeli
saat7 Erkek Kol Saati Fiyatlari
Spor Kol Saati Modeli
saat6 Erkek Kol Saati Fiyatlari
Klasik Resmi Kol saati Modelleri
saat4 Erkek Kol Saati Fiyatlari
Elaktronik Kol sati Modelleri
saat3 Erkek Kol Saati Fiyatlari
saat2 Erkek Kol Saati Fiyatlari
Beşiktaş Erkek Kol saati Modeli
saat1 Erkek Kol Saati Fiyatlari
Erkek Kol Saati Fiyatları olarak sizlere bazı marka ve modelin fiyatlarını vereceğim. Bunlar arasında Çok tutulan markalardan olan calvin klein kol saati ve pierre cardin kol saati fiyatını öncelikle vermek istiyorum. Bu markalar euro ve dolar cinsinden türkiyeye giriş yapıldığı için satış yapan bağız magazaların ve toptan satış yapan firmaların fiyatları 250-2500 tl arasında Türkiyede istanbul ve ankaradaki bazı markalarda satıldığını bizzat ben abime almak için gezdiğimde fark ettim. Swatch kol saati ve diesel kol saati nin fiyatlarını araştırdığımda ise daha uçuz olduğunu gözlemledim. Kol saatleri fiyatlarına bakılarak sakın almamanızı öneririm en beğendiğiniz ve beğenilen türlerini yeni çıkan modellerinide bakarak almanızda fayda vardır çünkü bu iş zevk işidir. Lacoste kol saatleri ile tommy hilfiger kol saati satan online satış sitesi olan alisverissaati.com da en uygun olanlarını buldum fakat alamadım neden derseniz momentus kol saati ve esprit kol saatleri satışı yapan mağzalardaki fiyatları en uygun olanlarını bu sitede buldum dediğim gibi alamama sebebim ise bu kadar paramın şimdilik olmaması idi. sizlere tavsiyem seiko kol saati modellerini görmeden saat almaya karar vermeyin. benim gibi cerruti kol saati gider alırsınız sonrada neden başka model almadım diye üzülürsünüz. Saad markaları içnideki en spor modelini ise rolex saat fiyatlarına bakarken gördüm seiko 2009 Erkek Kol Saati Fiyatları ve 2009 Bayan Kol Saati Fiyatları hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştım umarım faydalı bilgiler olur sizler için selamlarımla.
saat Erkek Kol Saati Fiyatlari
Bazı Adidas Kol saati Fiyatlarını sizlerle paylaşayım
Adidas 10-5041-103 Modeli Saat Fiyatı
Fiyat : 102,64 TL
İndirim Oran : % 30

Adidas 10-5041-102 Modeli Saat Fiyatı
Fiyat : 102,64 TL
İndirim Oran : % 30

CEP SAATLERİ KOL SAATİ Markalarından en Çok Tutulan Markalarını sizlere veriyorum
* ADİDAS SAATLERİ
* MANGO SAATLERİ
* CASIO SAATLERİ
* CERRUTI 1881 SAATLERİ
* CITIZEN SAATLERİ
* ELLESSE SAATLERİ
* +HISLON SAATLERİ
* JEEP SAATLERİ
* LORUS SAATLERİ
* MOMENTUS SAATLERİ
* NACAR SAATLERİ
* ORİENT SAATLERİ
* PİERRE CARDİN SAATLERİ
* PULSAR SAATLERİ
* SLAZENGER SAATLERİ
* TİMBERLAND SAATLERİ
* TIMEX SAATLERİ
* TISSOT SAATLERİ
* QUANTUM SAATLERİ

saat Erkek Kol Saati Fiyatlari
CERRUTTİ 1881
Dünyada Limitli Üretim Hitman Serisi Dünyada 1881 Adet üretilen ve Bulunan Modelidir.
Kdv Dahil : 753,54 YTL
Kristal Cam
Altın Kaplama Kasa
Kronometre elektronik
Takvim göstergeli
Silikon Kordon sağlıklı
Gece Görünebilir Fosforlu ve yanar ışıklı
Su Geçirmez özellikli
24 Ay Garantili olarak Dünyadaki ender saatlerden birisidir.

0 Yorum : 12.22.09